Iron Maiden Revival

Oblíbené postele s úložným prostorem

 

Oblíbené postele z masivu s úložným prostorem

Proč mají lidé rádi postele s úložného prostoru vyrobené z masivního dřeva? Důvodů je celá řada.

Praktičnost

Obytný prostor je téměř vždy nějakým způsobem limitován. Aby lidé mohli postel použít i jako například peřináč nebo odkladiště sezónních věcí jsou v v devadesáti procentech pro. Efekt je jasný úspora místa a uklizenější místnost.

 

Pevnost

Jelikož postele z produkce Marek Migo Postele z masivu jsou vyráběny s tvrdých dřevin jako je buk a dub, jsou dostatečně tuhé. Pevná postel má svoji stabilitu. Stabilita je důležitá nejen při spánku ale také pokud se partneři nechtějí zrovna jen vyspat ale i například pomilovat. Tuhé postele z masivu budou pasivní a bez vrzavých zvuků jelikož jsou samy sobě robustní oporou.

 

Snadný přístup k obsahu uvnitř postele

Protože se snažíme našim zákazníkům naslouchat děláme přístup do postelového úložného prostoru nejen formou šuplíků ale i tak praktickým přístupem shora odklopením roštu. Takzvané výklopy se dělají často v podobě čelní výklopný rošt v celku nebo i dělený. Také boční klopné rošty jsou poměrně oblíbené. Vždy záleží co kterému zákazníkovi více vyhovuje. V podkrovních bytech je možné mí třeba i výklopný rošt boční v celku.
Nároční zákazníci si už i přáli kombinaci čelního a bočního výklopného roštu.

 

Oblíbené postele s úložným prostorem z masivu - Meryl 180x200 moření Olše a dole přírodní masiv + čirý lak