postele z masivu

Dominantou ložnic jsou postele z masivu

 

Postel z masivu – dominanta ložnice

Kvalitní postel je základ dobrého spánku. Postele z masivu Vám dodají nejen skvělý prostor pro odpočinek, ale také jsou velmi vkusným doplňkem interiéru.

 

Stalo se Vám někdy, že jste se dlouhodobě nemohli pořádně vyspat? Pak jistě víte, že to neznamená nic dobrého. Nedostatek spánku může zapříčinit špatné nálady, až deprese a tím i problémy v osobním životě i ve zdraví. Faktorů, pro pohodlný spánek je mnoho, ale jedním z těch nejdůležitějších je kvalitní postel. Jestliže totiž při každém pohybu slyšíme nepříjemné vrzání a celá postel se s námi hýbe, na kvalitě spánku to jistě nepřidá. Pokud si chcete pořídit skutečně kvalitní postel, která Vás o tyto nepříjemné zážitky připraví, pak by pro Vás měla být postel z masivu jasnou volbou.

 

postel z masivu Rosemary, vyklopne rosty, ulozny prostor

 

Masivní postele přinášejí mnoho možností

Postele z masivu můžete zakoupit v různých velikostech, vzhledech a barvách. Není tak problém sehnat přesně takovou postel, která bude skvěle sedět do Vašeho interiéru. Navíc, máte dvě možnosti. Buďto postel sladíte do celkového vzhledu ložnice, aby se stala její nenápadnou součástí, či z ní uděláte skutečnou dominantu, která bude celé místnosti vévodit svou velikostí i provedením. Ke které variantě se přikloníte, je jen na Vás. Dřevěné postele totiž umožňují obojí.

 

Postele z masivu najdou své využití opravdu všude. Můžete si pořídit masivní manželské postele, dřevěná jednolůžka, celo-masivní postele s úložným prostorem, které poskytnou dostatek místa pro Vaše peřiny, či cokoliv jiného, a děti jistě také uvítají dřevěnou postel s úložným šuplíkem.

 

Možností tedy máte mnoho. Kromě toho ale dřevěné postele přinášejí také řadu výhod:

  • Skvělý vzhled

  • Široký výběr dřeva a odstínů

  • Dlouhá životnost

  • Šetrné k přírodě

  • Pohodlné spaní

Velmi oblíbené jsou postele z masivního buku, nebo dubu, a nebo ekonomickým řešením je také smrk. Každý druh dřeva má jiné vlastnosti a záleží na Vás, jakou upřednostňujete tvrdost, pružnost, odstín dřeva a také samozřejmě v jaké cenové relaci má postel být.

Postele z masivu jsou skvělé nejen pro spánek, ale poskytují také dostatek pohodlí pro romantické večery. Zkrátka a dobře, dřevěná postel je tou správnou volbou pro každého.