postele z masivu

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

Kvalitní postel je základem dobrého spánku

 

 

Věci, které nám každodenně slouží, by měly být vybírány především dle jejich užitných vlastností a praktických funkcí, pro které jsou vyráběny. Kvalitní postel by nám měla přinášet pocit pohodlí a samozřejmě dobře působit i ze zdravotního hlediska. Není důležité, aby člověk dlouho spal, ale aby i během krátkého spánku dopřál svému tělu nerušený a klidný odpočinek, uvolnil mysl a dosáhl tak kompletní regenerace organismu. Kvalitní spánek je základem pro dobré zdraví a spokojenost každého člověka, proto si dejme záležet na výběru té správné postele.

 

K pohodlnému spánku je třeba přiměřeně velká plocha na ležení. Jelikož se většina lidí na posteli v noci pohybuje od jednoho kraje k druhému, nejmenší šířka postele pro jednu osobu by měla být 80cm. Optimální je ale šířka 90 či 100cm. Pro dvojlůžko je to pak šíře 160, 180 nebo 200cm. U délky také platí, čím větší, tím lépe. Připočítejte ke své výšce postavy 20cm a máte základ pro minimální délku postele. Nabízíme standardní délku postele 200cm, rádi vám ale vyhotovíme atypický rozměr postele na objednávku dle vašeho přání.

 

Dřevo je nadčasový materiál, který kombinuje výborné vlastnosti a praktické funkce s dnešními požadavky na přírodní materiály. Teplo vyzařující z masivního dřeva a neopakovatelnost jeho kresby dokonale harmonizují s klasickým i moderním designem. Dřevo je ekologickým, trvanlivým, zdravým a bezpečným materiálem, především pro osoby se sklonem k alergiím. Ložnice z masivního dřeva nejen že vypadají elegantně a přirozeně, ale i jedinečně voní. Neexistuje žádný jiný přírodní materiál s tak vysokou odolností, který dává radost z každodenního používání.

 

Naše široká nabídka masivních dřevěných postelí vám zajistí každou vaši potřebu. Ať už hledáte jednolůžko, manželskou postel s úložným prostorem nebo postel z masivu s klasickým designem. Prohlédněte si naše kvalitní postele z masivu a určitě najdete tu pravou postel pro vaši ložnici.