postele z masivu

Pohodlné postele z masivu

Komfortní postele z masivu

Málokdo si z nás uvědomuje, že prospí celou třetinu života. Spánek je pro naše zdraví ohromně důležitý, a proto se musíme postarat o maximální pohodlí. Než kliknete na slovíčko objednat, je dobré se zamyslet nad výběrem postele. Hlavním předpokladem je, aby postel nabízela komfort, nevrzala, měla stylový design, a co nejdůležitější, aby neuvolňovala do vzduchu jedy. Určitě se vyplatí řídit pravidlem starého čínského učení FENG SHUI - postel musí být dřevěná a vzdušná, což zaručuje optimální proudění energie a harmonie. Staří Číňané nedoporučují nákup kovových postelí. A to je možná i důvod, proč je v poslední době velký zájem o postele z masivu.

 

Legendární postel z masivu Sabina.: 

postel z masivu Sabina 180x200 cm, dřevina buk, olej moření wenge

 

Pohodlné postele z masivu s úložným prostorem

Manželské nebo jednolůžkové postele z masivního dřeva jsou pevné a stabilní. Přírodní materiály navozují spjatost s přírodou, pocit pohody a klidu. Dřevo je ekologický materiál, zdravotně nezávadný. Bukové či dubové dřevo se moří na několik odstínů, takže si každý zákazník může vybrat postel podle svého vkusu. A jelikož v malých bytech bojujete s každým centimetrem. Volte postele z masivu s úložným prostorem. Často jsou vyšší, což se také podílí na komfortním spánku, a navíc se do nich vejdou věci, na které už prostě nikde jinde nemáte místo.

 

Postele s úložným prostorem můžeme jen doporučit

 

Do postelí s úložným prostorem, se nemusejí ukládat pouze peřiny nebo ložní prádlo. Ideální prostor na sezónní oblečení, které momentálně nenosíte (kvůli praktičnosti), ale také různé další věci a předměty, pro které jste nenašli místo ve skříních. Manipulace přitom je ohromně jednoduchá. Buď postel zvednete pomocí konstrukčních mechanismů, případně jsou úložné prostory řešeny prostřednictvím zásuvek pod postelí. A pokud vybíráte dětskou postel, důležité jsou praktické vlastnosti postýlky - snadná manipulace, polohovatelnost a pochopitelně zdravotní nezávadnost. I tady oceníte dětské postele s úložným prostorem.