postele z masivu

Postel z masivu Bruce

O vzniku postele Bruce

 

Pevnou celomasivní postel Bruce zákazníci poznali již v roce 2016. Své zákazníky si toto lůžko teprve získává. Zejména manželská postel o rozměru 180x200 cm je nejvíce žádaná. Dřevěná postel Bruce, dodá vaší ložnici pravé kouzlo i eleganci. Inspiraci pro postel z masivu Bruce nezapře u populárního herce Bruce Willise. Tato postel je vyrobena z masivního a poctivého dřeva. Postel Bruce si poradí s každou výzvou, která na tuto manželskou postel čeká. Koupí moderní a chytře řešené a přitom i elegantní postele Bruce, získáte nadčasové lůžko z masivního dřeva.

 

postel z masivu - Bruce 160x200 cm

 

Jaké provedení postele z masivu Bruce si lze pořídit?

 

V základu se předpokládá, že postýlka Bruce bude využívána jako manželská. Rozměry jsou klasické 160x200 cm, 180x200 cm nebo 200x200 cm. Marek Migo, tradiční výrobce postelí z masivu vyrábí přímo pro konkrétní zákazníky, je možné vytvořit i atypické rozměry.
Na co před vytvořením objednávky nezapomenout? Celkový vnější rozměr postele je u šířky 180 cm a při síle dílů 4 cm 188 cm. Celková vnější délka u rozměru 200 cm je 208 cm. Pokud si to zákazník přeje, je možné vytvořit i atypický rozměr nad 200x200 cm. Rovněž  celkovou výšku postele lze změnit z výchozí výšky 45 cm. Horní hrana bočnice (měřeno od země). Ložná plocha (matrace) se nachází výše. Lehací plochu si u postele z masivu Bruce můžete nastavit a to díky polohovatelnému kování.