postele z masivu

Postel z masivu Isabela - novinka roku 2016

Postel z masivu Isabela - otázky a odpovědi

Tato postel vznikala v průběhu dvou let přímo z přání našich zákazníků. Má kvalitní základ ve výběrovém dřevu stejně jako všechny postele od výrobce Marek Migo postelezmasivu.com.

 

postel z masivu Isabela

 

Čím se odlišuje tato celo-masivní postel?

Dominantní je především tak zvané velké čelo, tak u nás říkáme té části postele kde bývá při ležení hlava. Toto velké čelo je složeno s řady dřevných latí které jsou v jako by ložené v horizontální poloze. Především je to o tom že tato opora je do oblouku a opticky tvoří cosi jako polštář. Horní hrana velkého čela je 85 cm od země. Toto je klasický rozměr který lze změnit, pokud si to zákazník přeje. Tuto postel lze najít v sekci postele z masivu již jako běžný produkt. Na fotografiích u článku je postel v provedení s úložným prostorem navíc a bočními výklopnými rošty.
Další patrný rozdíl je v tom že na bočnicích jsou přidány další opěrné nohy. Tento prvek je inspirován naší posteli pro extrémní zátěž která se jmenuje postel Maxim.

 

postel z masivu Isabela 2

 

V jakém provedení si mohu postel z masivu Isabela koupit?

Není omezení pro tuto postel a proto si ji nechat od nás vyrobit již od rozměru 90x200 cm až po rozměr 200x200 cm. Na přání je možné si nechat vyrobit i atypický rozměr nad 200x200 cm. Taktéž celkovou výšku postele lze změnit z výchozí výšky 40 cm horní hrana bočnice (měřeno od země). Lehací plocha (matrace) je výše položená. Lehací plochu si u klasické postele můžete nastavit. Také záleží jakou matraci zvolíte.

 

postel z masivu Isabela vyklopne rosty - otevřená

 

Lze si vybrat barevné provedení postele z masivu Isabela?

Ano toto je možné. Máme základní paletu moření složenou z devíti odstínů. Navíc je možné užít i takzvané bělení což je 10 již standardní odstín. Také je zde možnost nechat si namíchat moření na přání tak aby vám ladil například k koberci či šatní skříni.

Nabízíte 3 typy dřeviny: smrk, buk, dub. Kterou si mám vybrat pro manželskou postel?

Jednoznačně lze doporučit bukové dřevo nebo dubové. Proč? Protože se jedná o tvrdé dřevo s vysokou pevností. Smrk je měkké dřevo a lze ho doporučit u jednolůžek nebo u dětských postýlek.

 

postel z masivu Isabela detail

 

Doručíte mi postel Isabela v masivním buku i s rošty a matrací?

Ano. Stačí si vybrat a nechat si doporučit od našeho specialisty. V nabídce máme 12 matrací.

Doručení včetně montáže zajišťujete po celé ČR?

Ano je to tak. Dopravu zajišťujeme vlastními dodávkami po celé ČR i SR.